תפריט
משקיע/ה
חברה ציבורית

כתבות אחרונות

  • 1

עמודי חברות ציבוריות


משקיע/ה
חברה ציבורית

אלו המניות המועדפות על גורו ההשקעות דיוויד טפר - מלך קרנות הגידור של השנים האחרונות

מנהל קרן הגידור אפלוזה ידע לזהות את ההזדמנויות (והמשברים) בשווקים מתחילת שנות האלפיים ולהפוך למיליארדר בדרך. אלו המניות שסימן

דיוויד טפר, מנהל קרן הגידור אפלוזה הוא אגדה חיה בענף קרנות הגידור, בעיקר תודות לשורה ארוכה של משברים. טפר מוערך בשווי של 10.4 מיליארד דולר ונחשב לאחד המומחים הגדולים בעולם להשקעה בחברות במצוקה. בזמן שמנהלי השקעות אחרים סובלים מחוסר יכולת להכות את השווקים לאורך זמן, טפר נמצא בקטגוריה משלו עם תשואה שנתית ממוצעת של כ-40% (לפני עמלות) ב-20 השנים האחרונות.

טפר (57) נכנס לאור הזרקורים בתחילת שנות האלפיים – כשכולם ברחו הוא קפץ בגדול על חובות של אנרון, וורלדקום וחברת הביטוח קונסקו ורשם תשואה של 148%. אז ביצע את הזינוק המטאורי לאחר המשבר של 2008. בתחילת 2009 הוא רכש במיליארדי דולרים מניות של בנק אוף אמריקה וחובות שלל סיטיגרופ ובנקים אחרים. את 2009 סיים עם תשואה של 133% כשהוא משלשל לכיסו 4 מיליארד דולר – שיא של כל הזמנים בתעשייה. שנתיים לאחר מכן נכנס בגדול לענף הבנייה בארה"ב לפני ההתאוששות החדה והמשיך לטפס לליגה משלו. אז איפה טפר עדיין רואה הזדמנויות בשוק ואילו מהלכים ביצע ברבעון הראשון?

לא רואים את המשך הכתבה? הירשמו לאתר

* זהו שירות חינמי מאת אתר סטוקר

תגובות

כתבות נוספות מאת
  • 1
  • 1
  • 2
  • 3

עמודי חברות ציבוריות