תפריט
משקיע/ה
חברה ציבורית

כתבות אחרונות

  • 1
  • 2

משקיע/ה
חברה ציבורית

שלוש חברות שהגדילו את הדיבידנד שלהם לפחות ב-25 אחוז בכל שנה במשך 10 שנים ברציפות

משיווק ביצים ועד מפעילת תחנות טלוויזיה - חברות שמגדילות את הדיבידנד משמעותית בכל שנה ושכדאי לכם לבחון

משקיעים עוסקים כל היום באיתור הזדמנויות השקעה על מנת לבצע הקצאת נכסים אופטימלית. חלק משקיעים בנדל"ן, חלק משקיעים בחברות חלום טכנולוגיות או רפואיות, וחלק דווקא בחברות יציבות, גדולות ומפוזרות. מצאנו לנכון להציג כעת שלוש חברות שמחזירות כסף למשקיעים בצורת דיבידנד, אבל לא סתם חברות שמחלקות דיבידנד, אלא כאלו שגם מעלות את הדיבידנדים באופן קבוע. איתרנו שלוש חברות שהגדילו את הדיבידנד שלהם מידי שנה בשיעור של לפחות 25% כל שנה, בעשור האחרון.

a1sx2_Original1_dividend_01.jpg

סינקלייר ברודקסט גרופ  (SBGI)
החברה הראשונה היא חברת סינקלייר ברודקאסט גרופ, חברה אמריקאית המפעילה את המספר הגדול ביותר של תחנות טלויזיה מקומיות בארה"ב. החברה מנהלת כיום 162 תחנות טלויזיה, רובן בדרום ובמערב התיכון של  ארה"ב. בנוסף לתחנות הטלויזיה, החברה מפעילה 4 תחנות רדיו. שידורי התחנות בבעלות החברה זמינים לקליטה בקרב למעלה מ- 37% מבתי האב בארה"ב. בין הרשתות בהן משודרות תוכניות של תחנות החברה נמנות  Fox, ABC, MyTV, CW, CBS, NBC
מניית החברה עלתה בעשור האחרון מעל 450%, הציגה גידול של 28.5% בדיבידנד, מידי שנה, בממוצע. החברה נסחרת כיום לפי שווי של 2.5 מיליארד דולר, עם תשואת דיבידנד של 2.5% ובמכפיל של 22.
הולי פרונטיר  (HFC)
ומשידורי טלויזיה ורדיו עוברים לחברת זיקוק – והדיבידנדים הולכים ועולים. עיקר עיסוקה של הולי פרונטיר הוא הפעלת מספר בתי זיקוק – היא הופכת נפט לתזקיקים כגון: בנזין, סולר, דלק סילוני, שמנים ואספלט. בתי הזיקוק של החברה ממוקמים באל-דוראדו, קנזס; בטולסה, אוקלהומה – שני בתי זיקוק; בארטזיה, ניו מקסיקו ובלובינגטון ניו מקסיקו; בקאיין, ויומינג וב-וודס קרוס, יוטה.
מניית החברה עלתה בעשור האחרון למעלה מ- 560%, הציגה גידול של 34% בדיבידנד, מידי שנה, בממוצע. החברה נסחרת כיום לפי שווי של 7.9 מיליארד דולר עם תשואת דיבידנד של 3% ובמכפיל 14.5.
קאל-מיין פודס  (CALM)
קל-מיין פודס היא יצרנית של ביצים ועוסקת גם באריזה, שיווק והפצה של ביצים. החברה הוקמה בשנת 1969 במיסיסיפי, ארה"ב. עיקר מכירותיה הינן במערב ארה"ב, רשת ההפצה משרתת מספר רב של לקוחות לרבות רשתות של סופרמרקטים מקומיות וארציות – החברה מוכרת ביצים למרבית רשתות המזון בארה"במניית החברה עלתה בעשור האחרון כ- 700%, הציגה גידול של 40% בדיבידנד, מידי שנה, בממוצע. החברה נסחרת כיום לפי שווי של 1.8 מיליארד דולר עם תשואת דיבידנד של 2.7% ובמכפיל 10.
בהינתן שהחברות ימשיכו לחלק דיבידנדים, לשמור על צמיחה, ולהגדיל את הדיבידנדים, גם אם עוד לא באותו קצב, עתידן עדיין לפניהן.

המידע המופיע באתר אינו מהווה משום ייעוץ ו/או שיווק ו/או מתן חוות דעת מקצועית ו/או המלצה בנוגע לכדאיות השקעה ו/או ביצוע עסקה, לרבות רכישה, החזקה או מכירה, של ניירות ערך ו/או נכסים פיננסיים אחרים, או בכל עניין אחר, ואינו מהווה תחליף לייעוץ ו/או שיווק ו/או חוות דעת מקצועית המתחשבים בנתונים ובצרכים האישיים של כל אדם.

תגובות

כתבות נוספות מאת
  • 1
  • 2
  • 1
  • 2
  • 3