תפריט
משקיע/ה
חברה ציבורית

כתבות אחרונות

 • 1

משקיע/ה
חברה ציבורית

שלוש חברות שהגדילו את הדיבידנד שלהם לפחות ב-25 אחוז בכל שנה במשך 10 שנים ברציפות

משיווק ביצים ועד מפעילת תחנות טלוויזיה - חברות שמגדילות את הדיבידנד משמעותית בכל שנה ושכדאי לכם לבחון

משקיעים עוסקים כל היום באיתור הזדמנויות השקעה על מנת לבצע הקצאת נכסים אופטימלית. חלק משקיעים בנדל"ן, חלק משקיעים בחברות חלום טכנולוגיות או רפואיות, וחלק דווקא בחברות יציבות, גדולות ומפוזרות. מצאנו לנכון להציג כעת שלוש חברות שמחזירות כסף למשקיעים בצורת דיבידנד, אבל לא סתם חברות שמחלקות דיבידנד, אלא כאלו שגם מעלות את הדיבידנדים באופן קבוע. איתרנו שלוש חברות שהגדילו את הדיבידנד שלהם מידי שנה בשיעור של לפחות 25% כל שנה, בעשור האחרון.

a1sx2_Original1_dividend_01.jpg

סינקלייר ברודקסט גרופ  (SBGI)
החברה הראשונה היא חברת סינקלייר ברודקאסט גרופ, חברה אמריקאית המפעילה את המספר הגדול ביותר של תחנות טלויזיה מקומיות בארה"ב. החברה מנהלת כיום 162 תחנות טלויזיה, רובן בדרום ובמערב התיכון של  ארה"ב. בנוסף לתחנות הטלויזיה, החברה מפעילה 4 תחנות רדיו. שידורי התחנות בבעלות החברה זמינים לקליטה בקרב למעלה מ- 37% מבתי האב בארה"ב. בין הרשתות בהן משודרות תוכניות של תחנות החברה נמנות  Fox, ABC, MyTV, CW, CBS, NBC
מניית החברה עלתה בעשור האחרון מעל 450%, הציגה גידול של 28.5% בדיבידנד, מידי שנה, בממוצע. החברה נסחרת כיום לפי שווי של 2.5 מיליארד דולר, עם תשואת דיבידנד של 2.5% ובמכפיל של 22.
הולי פרונטיר  (HFC)
ומשידורי טלויזיה ורדיו עוברים לחברת זיקוק – והדיבידנדים הולכים ועולים. עיקר עיסוקה של הולי פרונטיר הוא הפעלת מספר בתי זיקוק – היא הופכת נפט לתזקיקים כגון: בנזין, סולר, דלק סילוני, שמנים ואספלט. בתי הזיקוק של החברה ממוקמים באל-דוראדו, קנזס; בטולסה, אוקלהומה – שני בתי זיקוק; בארטזיה, ניו מקסיקו ובלובינגטון ניו מקסיקו; בקאיין, ויומינג וב-וודס קרוס, יוטה.
מניית החברה עלתה בעשור האחרון למעלה מ- 560%, הציגה גידול של 34% בדיבידנד, מידי שנה, בממוצע. החברה נסחרת כיום לפי שווי של 7.9 מיליארד דולר עם תשואת דיבידנד של 3% ובמכפיל 14.5.
קאל-מיין פודס  (CALM)
קל-מיין פודס היא יצרנית של ביצים ועוסקת גם באריזה, שיווק והפצה של ביצים. החברה הוקמה בשנת 1969 במיסיסיפי, ארה"ב. עיקר מכירותיה הינן במערב ארה"ב, רשת ההפצה משרתת מספר רב של לקוחות לרבות רשתות של סופרמרקטים מקומיות וארציות – החברה מוכרת ביצים למרבית רשתות המזון בארה"במניית החברה עלתה בעשור האחרון כ- 700%, הציגה גידול של 40% בדיבידנד, מידי שנה, בממוצע. החברה נסחרת כיום לפי שווי של 1.8 מיליארד דולר עם תשואת דיבידנד של 2.7% ובמכפיל 10.
בהינתן שהחברות ימשיכו לחלק דיבידנדים, לשמור על צמיחה, ולהגדיל את הדיבידנדים, גם אם עוד לא באותו קצב, עתידן עדיין לפניהן.

המידע המופיע באתר אינו מהווה משום ייעוץ ו/או שיווק ו/או מתן חוות דעת מקצועית ו/או המלצה בנוגע לכדאיות השקעה ו/או ביצוע עסקה, לרבות רכישה, החזקה או מכירה, של ניירות ערך ו/או נכסים פיננסיים אחרים, או בכל עניין אחר, ואינו מהווה תחליף לייעוץ ו/או שיווק ו/או חוות דעת מקצועית המתחשבים בנתונים ובצרכים האישיים של כל אדם.

תגובות

כתבות נוספות מאת
 • סטוקר מנתח את תיק ההשקעות של בייקר ברדרס – משקיעי הביומד המוצלחים בעולם

  98.4% מתיק של 11.5 מיליארד דולר מושקע במניות מתחום הפארמה ומדעי החיים

 • קרן ION של המיליארדר פרנק לואי מהמרת על מלאנוקס בפוזיציית ענק בהיקף של 99 מיליון דולר

  מלאנוקס נמצאת כעת במאבק שליטה של הקרן האקטיביסטית סטארבורד שטוענת כי הדירקטוריון וההנהלה לא ממוקדים ביצירת ערך לבעלי המניות שלה

 • הישראליות שסימן המיליארדר ג'ים סימונס לקראת סגירת 2017

  ג'ים סימונס, הדוקטור המבריק למתמטיקה שנטש את האקדמיה בתחילת שנות השמונים והיה לחלוץ של שימוש במתמטיקה ופיזיקה לחיזוי בשוק ההון, מנהל היום תיק ענק של 85 מיליארד דולר. בחרנו לנתח את תיק המניות בקרן הגידור רנסנס טכנולוגיות הנמצאת בבעלותו, עם דגש עם החברות הישראליות.

 • ספרה פתחה שורט ענק של 121 מיליון דולר נגד מדד ביוטק של S&P

  סטוקר מנתח את קרן הגידור הגדולה בישראל:
  ספרה פתחה שורט ענק של 121 מיליון דולר נגד מדד ביוטק של S&P, המהווה 17% מתיק כולל של 700 מיליון דולר
  הקרן מכרה את כל החזקותיה בחברות הישראליות בסקטור המוליכים למחצה: טאואר, נובה וקמטק

  הישראליות החדשות בתיק: החזקה בטבע ב-7 מיליון דולר והחזקה בפאלו אלטו ב- 3 מיליון דולר 

  |*|CL|*| 

  המניות הישראליות שספרה מסמנת: עליה של 140% בהיקף הפוזיציה בספיאנס ל-4.7 מיליון דולר ועליה של 28% בנייס ל-8.8 מיליון דולר  נכון לסוף הרבעון השלישי של 2017, קרן ספרה, היא קרן הגידור הגדולה בישראל. הקרן מנהלת תיק נכסים בארה"ב בהיקף של 700 מיליון דולר. מדובר בגידול משמעותי של 122 מיליון דולר בהיקף הנכסים בארה"ב, לעומת הרבעון השני של 2017. מניתוח התיק של ספרה, נראה כי הקרן מצפה לירידה חדה בסקטור הביומד - הפוזיציה המשמעותית ביותר של הקרן, בהיקף של 121 מיליון דולר, היא אופציית פוט על מדד ביוטק של S&P(XBI). על אף שלקרן החזקות משמעותיות של מאות מיליוני דולרים בחברות ביוטק, רכישת אופציית הפוט מהווה ביטוח, או הימור, כי המדד עצמו צפוי לרדת ולכן פתחה פוזיציה משמעותית זו.   הקרן ידועה בהתמחותה בסקטור הפארמה, ולראייה הפוזיציות המשמעותיות בקרן הן בחברות התרופות הבינלאומיות סלג'ן (CELG), ביוג'ן (BIIB) מרק (MRK), גיליאד (GILD) וגלקסו-סמית'-קליין (GSK) בהיקף של 40.1 מיליון דולר, 32.8 מיליון דולר, 27.2 מיליון דולר, 18.6 מיליון דולר ו- 18.6 מיליון דולר בהתאמה.   היכן קרן ספרה רואה את ההזדמנויות ? 

  בין המניות החדשות שרכשה הקרן ניתן למנות את חברת התקשורת הישראלית סלקום בהיקף של 14 מיליון דולר, טבע (TEVA) בהיקף של 7 מיליון דולר, כל זאת עוד בטרם ירדה המניה לשפל של כ- 11 דולר למניה. פוזיציה נוספת היא בחברת האבטחה הישראלית הנסחרת בחו"ל, פאלו אלטו (PANW) בהיקף של 3 מיליון דולר.  מנגד מכרה הקרן את החזקותיה בחברות הפועלות בסקטור המוליכים למחצה,טאואר (TSEM), נובה (NVMI) וקמטק (CMTK) וצימצמה ב- 85% את החזקתה באבן קיסר (CSTE) וב- 40% בסולאר אדג' (SEDG)

  מבין החברות הבינלאומיות, רכשה הקרן פוזיציה חדשה של 12 מיליון דולר בחברת אלרגן (AGN), ופוזיציה חדשה של 6.7 מילון דולר בחברת ריאטה פרמסוטיקלס (RETA).


  אודות אתר סטוקר

  סטוקר (www.stocker.co.ilהוא אתר ישראלי ורשת חברתית למשקיעים, העוקב ומנתח את החזקות גופי ההשקעה המוסדיים בישראל. האתר מספק מידע המאפשר למשקיע הפרטי לפעול בבורסה על בסיס אותו מידע שמקבלים המשקיעים המוסדיים הגדולים בישראל, ובאופן מקצועי ומהיר. האתר מאפשר לכל משקיע לפעול על פי המלצות המוסדיים, ולעקוב אחר הרכישות והמכירות שהם מבצעים בניירות ערך. https://stocker.co.il  פייסבוק: https://www.facebook.com/stockeronline  המידע המופיע באתר אינו מהווה משום ייעוץ ו/או שיווק ו/או מתן חוות דעת מקצועית ו/או המלצה בנוגע לכדאיות השקעה ו/או ביצוע עסקה, לרבות רכישה, החזקה או מכירה, של ניירות ערך ו/או נכסים פיננסיים אחרים, או בכל עניין אחר, ואינו מהווה תחליף לייעוץ ו/או שיווק ו/או חוות דעת מקצועית המתחשבים בנתונים ובצרכים האישיים של כל אדם.

 • 1
 • 1
 • 2
 • 3