תפריט

אודות האתר

אתר סטוקר (Stocker) הוקם במטרה לצמצם את הפער העצום שקיים בין המידע שהמשקיעים המוסדיים מקבלים לזה שאנו, המשקיעים הפרטים, זוכים לו באיחור רב, אם בכלל.

באמצעות המידע שמתפרסם באתר זה תוכלו לפעול בבורסה בדיוק כמו המשקיעים המוסדיים הגדולים בישראל - באופן מקצועי, מהיר, ועל בסיס המידע האיכותי שהם מקבלים. כעת, תוכלו לפעול על פי המלצותיהם, לעקוב אחר הרכישות והמכירות שהם מבצעים בניירות ערך ובכך, לנצל את יכולות המחקר של מנהלי ההשקעות בקרנות הנאמנות ובאפיקי החיסכון ארוך הטווח. סטוקר יספק לך מידע חסוי שמגיע מהמשקיעים המוסדיים ומחלקות המחקר שלהן - מידע שמשמש אותם להשגת התשואות הגבוהות ביותר בשוק. זהו מידע איכותי ובלעדי על שוק ההון - מידע שהחברות הציבוריות מעדיפות לשתף בו רק את המשקיעים עם הכסף הגדול.

מה המידע שיסופק לגולשי אתר סטוקר ?

אנחנו נאפשר לך לראות מהם ניירות הערך שהמוסדיים רוכשים החל מהשקל הראשון בכל נייר ערך. מהן המניות ואיגרות החוב האהובות עליהם והיכן הם מגדילים את השקעותיהם. כאמור, האתר גם יחשוף בפניכם אילו ני"ע הגופים המוסדיים מממשים – אולי על רקע בעיות שהם זיהו בדו"חות הכספיים של החברה, ייתכן אף כמסקנה שקיבלו בעקבות פגישה עם הנהלת החברה. כל שעליך לעשות הוא לבחור מוסדי שלהערכתך יודע לנהל את ההשקעות הכי טוב ולעקוב אחריו. אנחנו נספק לך את ההודעות שהחברות הציבוריות מוציאות, עדכונים על הדוחות הכספיים שלהם, שיחות ועידה שהם מקיימים רק למשקיעים המוסדיים. מעתה גם אתה תוכל להשתתף ולהקשיב למידע חסוי זה. בנוסף, נספק לך מדי יום רעיונות השקעה בלעדיים, שיאפשרו לך, אם תבחר בכך, לגוון ולפזר את השקעותיך.
אנו משוכנעים כי המידע שיש למשקיעים המוסדיים מאפשר להם להשיג תשואות עודפות, אין סיבה שגם אתם לא תקבלו את אותו המידע.